Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Деремезнянська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04362757) був реорганізований і увійшов до складу Обухівської громади

розпорядження сільської ради

ДЕРЕМЕЗНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08731, с. Деремезна, вул. Приозерна 1, Обухівського району Київської області, тел.47-484

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Я № 32

11.10.2016 року                                                                           с.Деремезна

Про проведення перевірки достовірності

відомостей щодо застосування заборон,

передбачених частинами третьою і четвертою

статті 1 Закону України «Про очищення влади»

в Деремезнянській сільській раді

На виконання Закону України «Про очищення влади», керуючись Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон , передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  16 жовтня 2014 року № 563, та постановою Кабінету  Міністрів України від 25 березня 2015 року № 167 , Планом проведення перевірок відповідно до Закону України « Про очищення  влади», затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, керуючись статтею 40 Закону України «Про місцеве  самоврядування  в Україні»

1. Здійснити в Деремезнянській сільській раді заходи  з очищення влади (люстрації) шляхом проведення відповідної перевірки щодо:

головного  бухгалтера  сільської  ради , землевпорядника сільської ради з 11.10.2016року;

2. Призначити  уповноваженою особою  за  проведення  заходів  з  очищення  влади (люстрації)   шляхом  проведення  відповідної  перевірки  секретаря  сільської  ради – Бойко Тамару Іванівну.

3. Уповноваженій  особі  Деремезнянської  сільської  ради  з  проведення  заходів  з  очищення  влади (люстрації)  забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті  Деремезнянської сільської ради.

4. Уповноваженій  особі  з  проведення  заходів  з  очищення  влади (люстрації) – Бойко Тамарі Іванівні  забезпечити ознайомлення головного  бухгалтера та землевпорядника сільської  ради з даним розпорядженням.

5. Головному  бухгалтеру  та землевпоряднику  сільської  ради  у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати уповноваженій особі власноручно написану заяву про те, що до неї  не застосовуються  заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї  за встановленою формою.

6. Уповноваженій  особі з  проведення  заходів  з  очищення  влади (люстрації) – Бойко Тамарі Іванівні протягом трьох днів після одержання заяви забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті сільської ради інформацію про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені Законом до інформації з обмеженим доступом).

7. Контроль за виконанням  даного розпорядження  залишаю за собою.

Сільський  голова                                                Р.І.Шульга

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування